Про нас

Ziperone – це інтернет-гіпермаркет запчастин, аксесуарів і комплектуючих до побутової техніки. Розпочавши роботу в 2012 році, ми встигли завоювати лідируючі позиції на українському ринку запчастин, і стрімко набираємо оберти за межами нашої країни. Наша мета – допомогти кожному власнику техніки максимально продовжити її життя, і насолоджуватись комфортом від її використання.

Ziperone – це легко.

Наш склад нараховує більше 20 000 найменувань запчастин до різної побутової техніки. В товарному асортименті представлені деталі та комплектуючі всіх відомих виробників. Щоденне поповнення і оновлення товарних позицій забезпечує постійну наявність запчастин і аксесуарів до популярних моделей техніки.

Щоб не загубитись серед величезного асортименту товарів, ми інтегрували на сайт зручну форму підбору запчастин.

Зробити замовлення ви можете в найзручніший для вас час. Менеджери компанії 7 днів на тиждень готові відповісти на ваші запитання. Он-лайн замовлення приймаються цілодобово та оброблюються в найближчий робочий час.

Якщо необхідної запчастини не виявилось у нас на складі, дізнаємось про персональну можливість її поставки напряму у виробника.

Ziperone – це надійно.

Професіоналізм та ввічливість – головні риси наших консультантів. Звернувшись до нашого магазину, ви отримаєте кваліфіковану допомогу в підборі запчастин та зможете легко і швидко оформити замовлення.

При реєстрації на сайті, вам відкривається доступ в «Особистий кабінет». Тут можна переглянути історію своїх замовлень та відкладені товари. З постійними клієнтами працює персональний менеджер.

Ziperone – це вигідно.

В нашому інтернет-магазині найвигідніші ціни на оригінальні запчастини і аксесуари до побутової техніки. Не забуваємо регулярно радувати всіх наших покупців знижками та акціями!

Часто шукають деталі з артикулом Венчики Tefal SS-989633 і запчастини для моделі B1288NSC/HAC